Víme, co vám chybí ve skříni! :-)

Jsem si jistý, že máte rádi korzety. Proč byste jinak tento článek četli, že? :-) Pokud vám ještě žádný neříká pane (tedy spíše paní) doufám, že po přečtení následujících řádků věci naberou ten správný spád a jeden nebo snad i dva krasavci zaujmou právem místo ve vaší skříni. Saténový červený korzet pod prsaVěnovat se budeme korzetům pod prsa.

Nedávno jsem byl opět nakupovat v obchoďáku a dostal jsem chuť na nanuk. Stál jsem před tím mrazákem asi 5 minut, drbal jsem se na hlavě a přemýšlel: „Vanilkový, čokoládový? S hořkou nebo mléčnou? S mandlemi, s lískovými ořechy, nebo snad bez?“ Pořád se musíme rozhodovat a dnes vám dám doporučení, jak si vybrat ten správný nanuk.. Aaa - pardon – korzet.

V tak velkém výběru není snadné se orientovat, a proto jsme tu, abychom vám pomohli.

Nejdůležitější rada:

Nepřemýšlejte o korzetu pod prsa jako o korzetu, ale zamyslete se nad tím, kolik centimetrů v pase by se vám hodilo sundat dolů a představte si, kolik stávajících kousků z vašeho šatníku byste mohli oživit.

Extra budou v kombinaci s korzetem pouzdrové šaty. Bílá halenka už nikdy nebude tou „bílou halenkou“. Korzet s tričkem? A proč ne? Jediná věc, která vás může v této souvislosti omezovat je jen a pouze vaše představivost. Můžete vytvořit krásný rockerský outfit. Jen vše dolaďte vhodnými leginami a je to.

Fantazii se meze nekladou. Udělejte si chvíli času, projděte si skříň a uvidíte, jaké množství vhodného oblečení ke svému pasovému korzet najdete.

Benefitem samozřejmě bude výraznější silueta a obdivné pohledy ostatních lidí.

Ať už je váš módní styl jakýkoliv, korzet pod prsa se stane jedním z nejvšestrannějších oděvů, který vlastníte.

Než si zvyknete na korzet s ocelovými kosticemi, bude to chvíli trvat. Nabízí se přirovnání, jako když si koupíte pár kožených bot. Také v nich musíte nějaký čas chodit, než se vám poddají. Po oblečení korzetu ho noste chvíli doma, než se s ním vydáte do ulic. Pomůžete tak kosticím se zahřát a přizpůsobit se tvaru vašeho těla.

Korzet pomalu stáhněte, abyste se cítila pohodlně. Nestahujte na těsno ihned, stahujte jej Černý korzet pod prsa s přezkamipostupně. Měla byste cítit jeho podporu, ale v žádném případě se nesmíte cítit nepříjemně, nebo cítit bolest.

Mezi mužskými se říká, že se nepůjčuje manželka a holení. :-) A protože je postupem času korzet přizpůsoben vašemu tělu, neměla byste ho dávat kamarádkám k dispozici. Z toho vyplývá, že žena nepůjčuje svůj korzet. Jestli se kamarádkám váš styl líbí, řekněte jim, ať si koupí korzet vlastní. A nám bude ctí, pokud jim předáte odkaz na naše stránky.

Napadá vás, co ještě se mezi ženami nepůjčuje? Dejte nám níže komentář. :-)