Korzet není běžný top

Stále se setkáváme s tím, že někteří z nováčků ve světě korzetů neberou v úvahu to, že korzet není přeci jenom jen tak obyčejné oblečení. Zklamaný zákazník pak posílá korzet zpět, a přitom by třeba stačilo, kdyby se držel několika základních doporučení. A ve finále by byl se zbožím spokojen tak, jako ještě s ničím jiným.

 

V první řadě je dobré si přečíst rady ohledně výběru prvního korzetu, které poskytujeme zákazníkům samozřejmě zdarma a dále jsme v případě potřeby k dispozici na e-mailu nebo telefonu.

 

Jak pokračovat, když už jste vybrala vhodný korzet (ať už konfekční nebo ušitý na míru) a dychtivě rozbalujete zásilku, aby jste si ho konečně vyzkoušela?

 

Vezměte si k ruce pomocníka. Kamarádku, partnera, jak je libo. Nechte se lehce stáhnout a čekejte. Opravdu se hned nestahujte o 10 cm a nevyrážejte na párty. Jediným efektem takového přístupu bude zelenající obličej a návaly nevolnosti. Když nemáte s korzetem zkušenosti, nemůžete takové stažení vydržet déle než půl hodiny.

 

Ano, i to se nám stává. Zákaznice pak zavolá, že se to nedá vydržet a korzet už nechce v životě vidět. Na to se mi nabízí jedna parafráze. Když si koupíte nové kožené kozačky na podpatku a obujete si je první den, tak v nich také vyrazíte dokončit Pražský maraton? Asi ne, že?

 

Špatná volba pro závod.

 

A stejně tak je korzet špatná volba, pokud chcete výsledky teď hned. Nemůžete na ně spěchat. Korzet a vaše tělo si na sebe musí zvyknout. Nošení musí být pohodlné, nesmí vás nic bolet. Korzety nosíte, abyste byla krásná a cítila se lépe, ne abyste trpěla.

A o to tady jde.

 

Tabulka velikostí