Korzet ve svatební den

I když si korzet opět razí cestu na výsluní a dámy mu znovu přicházejí na chuť v běžném životě, stále jej mnoho lidí považuje za oděv pro společenské události. Snažíme se zakořeněné předsudky zbořit, dnes se však podíváme na událost s velkým „U“.

Když se řekne slavnostní den, co Vás jako první napadne? Věřím tomu, že svatba bude ve Smetanový korzet100% případů obsazovat první tři pozice. My si ukážeme, že i korzet může přispět k tomu, abyste se ve svůj velký den cítila jako nikdy v životě. Svatba je sama o sobě zdrojem pozitivních emocí, ale proč vše neposunout ještě o stupeň výše?

Příprava na svatbu může být velmi stresující. Jednou z hlavních položek na seznamu nutných k vyřízení byly svatební šaty. Nyní si dovolím dát několik rad, jak vše zvládnout s grácií.

 

Rozhodnete-li se pro korzet, nabízí se Vám dvě cesty, kterými se můžete vydat.

První je, že si necháte korzet ušít přímo k šatům. To může být poměrně nákladná záležitost.

Druhou možností je objednat si korzet on-line. Pak čím dříve se k tomuto kroku rozhodnete, tím lépe. Můžete si objednat více typů korzetů, v klidu si je vyzkoušet a vybrat si ten, který se Vám bude hodit Bílý saténový korzetnejlépe. Ty, které nevyužijete, lze zaslat zpět do 3 týdnů. Času je tedy dost.

Zároveň si jej můžete otestovat, zda Vám bude sedět a nebude Vám vadit při pohybu. Zjistíte také, jak dlouho Vám bude trvat, než si korzet obléknete, a můžete tak tomu přizpůsobit harmonogram svatebního dne.

Věříme, že Vám těchto pár doporučení přišlo vhod a pomohou Vám prožít vše bez stresu. Pokud si na svatbu vyberete korzet od nás, budeme velmi rádi za fotografie. Užijte si svůj VELKÝ DEN, určitě budete vypadat fantasticky! Hodně štěstí!

Zpět do obchodu