Korzet ve svatební den

I když si korzet razí cestu zpět na výsluní a mnoho dam mu opět „přichází na chuť“ v běžném životě, stále je převážná většina lidí, kteří si myslí, že se hodí spíše pro společenské události. Snažíme se zakořeněné mýty zbořit. Dnes se však podíváme na událost s velkým „u“.

Když se řekne slavnostní den, co vás jako první napadne? Věřím tomu, že svatba bude ve Smetanový korzet100% případů obsazovat první tři pozice. My si ukážeme, že i korzet může přispět k tomu, abyste se ve svůj velký den cítila jako nikdy v životě. Svatba je sama o sobě zdrojem pozitivních emocí, ale proč vše neposunout ještě o stupeň výše?

Příprava na svatbu může být velmi stresující. Já jsem to však jako muž zažil pouze zpovzdálí a fungoval jsem spíše jako taxikář :-). Ale pamatuji se, kolik bylo kolem svatby běhání a zařizování. Jednou z hlavních položek na seznamu nutných k vyřízení byly šaty. Nyní si dovolím dát několik rad, jak vše zvládnout s grácií.

Budou Vaše šaty sněhově bílé? Budou mít barvu slonové kosti? Nebo snad něco méně tradičního? Pokud si chcete korzet obléci pod bílé nebo smetanové šaty a nechcete, aby byl vidět, je použitý materiál na šaty rozhodující faktor. Je-li látka tenká a už už se blíží průhlednosti, volte bílý nebo světle šedý korzet.

Korzety jsou krásné samy o sobě a skrývat je pod šaty je dle mého názoru velká škoda. Pochlubte se jím vždy, kdy je to jen možné.

Rozhodnete-li se pro korzet, nabízí se Vám dvě cesty, kterými se můžete vydat. První je, že si necháte korzet ušít přímo k šatům. To může být poměrně nákladná záležitost. Druhou možností je objednat si korzet on-line. Pak čím dříve s k tomuto kroku rozhodnete, tím lépe. Můžete si objednat více typů korzetů, v klidu si je vyzkoušet a vybrat si ten, který se Vám bude hodit Bílý saténový korzetnejlépe. Ty, které nevyužijete, lze zaslat zpět do 3 týdnů. Času je tedy dost.

Zároveň si jej můžete otestovat, zda Vám bude sedět a nebude Vám vadit při pohybu. Zjistíte také, jak dlouho Vám bude trvat, než si korzet obléknete a můžete tak tomu přizpůsobit harmonogram svatebního dne.

Věřím, že Vám těchto pár doporučení přišlo vhod a pomohou Vám prožít vše bez stresu. Pokud si na svatbu vyberete korzet od nás, budeme velmi rádi za fotografie. Jsem přesvědčen, že si svůj VELKÝ DEN užijete na maximum a budete vypadat fantasticky. Hodně štěstí!