Korzety přes poprsí (klasické)

Prosím čtěte! Zde naleznete nejvyšší dostupnou kvalitu v konfekčních velikostech. Korzety přes prsy, tedy klasické korzety, jsou vhodné pro ženy s poprsím o velikosti A,B,C a D. Pokud máte větší poprsí, volte korzet pasový, tedy pod prsa. Druhou možností je ušít korzet na míru. "Prodloužený" korzet si vyberte, pokud máte vyšší trup. Všechny délky jsou uvedeny u každého korzetu. Doporučíme Vám vlastní přeměření pomocí krejčovského metru pro Váš snazší výběr.

Rovný střih - vhodný pro košíčky o velikosti A,B.

Srdíčkový střih - vhodný pro košíčky o velikosti B,C,D (E - zde již nemusí vyhovět každé ženě, volte raději pasové korzety)

Níže Vám představujeme stahovací korzety, které Vám pomohou ubrat v pase až 12 cm a zvednou Vaše poprsí. Optimálním a komfortním stažením je však 6-8 cm, na toto optimální stažení jsou počítané naše tabulky velikostí. Pokud si přejete stažení o 12cm, zvolte si o číslo menší korzet. Ale i optimální stažení je dost na to, abyste poznala opravdový rozdíl a nošení korzetu Vám bylo příjemné po celý čas.

K jejich výrobě se používá minimálně 12 plochých ocelových kostic nebo i více (konkrétní počet je uveden v náhledu každého zboží). Proto snesou pevné šněrování tkanicí o délce 8 metrů. Tkanici je možné regulovat zvlášť pro vrchní část (poprsí) a zvlášť pro dolní část (boky). Tato přesná regulace je doménou pravých korzetů. Korzety jsou vyrobeny z vysoce kvalitní látky o vysoké gramáži. Všechny korzety jsou podšité bavlnou a vyrábějí je společnosti s dlouholetými zkušenostmi.

Pokud si přejete extra stažení, nezapomeňte se podívat i na stahovací korzety mající 24 ocelových kostic.

Pro zkušenější nositelky jsou vhodné i na denní nošení, většina zákaznic je však spíše využívá jako společenský korzet.

Nejprodávanější

21 položek celkem