Výměna / vrácení korzetu - ZDARMA

Korzet můžete vrátit zdarma a jednoduše přes Zásilkovnu.

Dobře zabalený korzet přineste na kterékoliv výdejní místo Zásilkovny a sdělte jim kód: 91341982 - balíček od Vás bez poplatku převezmou.


 

Ke stažení:

FORMULÁŘ NA VRÁCENÍ A VÝMĚNU ZBOŽÍ ZDE!

Vrácení nebo výměna zboží je zdarma (lhůta pro výměnu / vrácení je 60 dnů).


 

Nebo korzet můžete odeslat přímo na adresu skladu.

Kontaktní údaje pro výměnu / vrácení zboží (sklad):

Výměna_a_vrácení_zboží_Korzety-czCORE FASHION s.r.o.
Jar. Vrchlického 568/8
28601 Čáslav

E-mail: info@korzety.cz

Tel.:+ 420 702 388 499

 

 

Ostatní soubory ke stažení:

Pomoc s výběrem správné velikosti a střihu korzetu

Praktické rady ke korzetu

 

Vše je v obchodě Korzety.cz přizpůsobeno pro Váš maximální komfort. Nejste-li se zakoupeným zbožím spokojena, nabízíme nadstandardní lhůtu pro vrácení nebo výměnu zboží v délce 60 dnů. Součástí každé zásilky je automaticky jednoduchý formulář pro vracené zboží a faktura. V případě, že se k tomuto kroku rozhodnete, stačí ke korzetu přiložit vyplněný formulář a odeslat doporučeně (NE NA DOBÍRKU!) na adresu naší společnosti: CORE FASHION s.r.o. Jar. Vrchlického 568/8 28601 Čáslav. Nebo dobře zabalený korzet přineste na kterékoliv výdejní místo Zásilkovny a sdělte jim kód: 91341982 - balíček od Vás bez poplatku převezmou.

Dbejte prosím na takový způsob balení, aby se snížila možná rizika poškození korzetu při dopravě na minimum. Zboží k výměně posíláme cca 1x týdně. Peníze zpět na účet odesíláme vždy 1x týdně, zpravidla je tedy obdržíte do 14 dnů od vrácení zboží. Peníze vracíme výhradně na bankovní účet nebo na platební kartu, s kterou bylo placeno. Zákonná lhůta pro vrácení peněz je 14 dnů.