Erotické prádlo - korzety

Erotické prádlo - pravé stahovací korzety, které zúží Váš pas až o 12cm. Korzety.cz definují kvalitu luxusního erotického prádla.

Nejprodávanější

24 položek celkem

Překvapte svého partnera a upoutejte jeho pozornost v tomto svůdném erotickém korzetu. Díky jeho jedinečnému tvaru vynikne vaše krásná postava a přednosti.

Erotický korzet se od jiných druhů korzetů liší výraznějším důrazem na celkovou smyslnost a patří tak do kategorie sexy prádlo. Jejich cílem není společenská elegance a nošení na veřejnosti. Erotické korzety mají především rozproudit krev vašeho protějšku v soukromí ložnice.

 

Svůdnost až na prvním místě

Korzety vymodelují vaši postavu do tvaru přesýpacích hodin, které vzbudí zájem vašeho partnera během prvních vteřin, kdy na vás pohlédne.

Aby byl tento efekt ještě více podpořen, využívají erotické korzety také pečlivě zvolené materiály a barvy. Hebký satén vyvolává touhu po dotyku, lesklá koženka dodává na tajuplnosti a průsvitná krajka zase něžně odhaluje skrytou kůži. Tyto jednotlivé detaily se propojují, aby probudily neodolatelnou touhu ve vašem protějšku. 

I výběr barvy hraje důležitou roli. Vsadit můžete na jistou barvu hříchu nejhlubší noci, na vášnivou červenou a veselejší barvy mohou zase naznačit vaši hravost a ochotu zkoušet nové věci.

Výsledný dojem musí zanechat vašeho partnera v první chvíli bez dechu a s prázdnou hlavou. Během chvilky jde ovšem veškeré myšlení stranou a hlavní roli začne hrát touha.

 

Odolné a kvalitní materiály

Jakýkoliv materiál je při použití na holé kůži vystaven působení potu a kožního maziva. U erotických korzetů to platí dvojnásob, jelikož na rozdíl od běžných korzetů je chcete nosit přímo na těle. Proto používáme pouze kvalitní materiály, které vydrží náročnost účelu, pro nějž jsou tyto korzety vyrobeny. Korzety v sobě proto obsahují speciální poniklované ocelové kostice, které jsou odolné proti pocení.

Pro čištění svých korzetů vždy využijte služeb čistíren a chtějte chemické čištění. Přestože je náš materiál odolný, profesionální čištění prodlouží životnost výrobků a vy si je budete moci užívat o to déle.