Jak kombinovat korzety

Zná to snad každá žena. Ručička na hodinách běží rychle dopředu a vy postáváte před zrcadlem. Nejste si jistá, jestli je vše sladěné jak má být. Hodí se halenka ke kalhotám, sukni.. a co to sáčko? Boty, kabelka? Kamarádka z protějšího bytu není zrovna doma a vy se tak nemáte s kým poradit. Jedinou osobou je nervózně popocházející partner sledující pravidelně čas.Dlouhý černý saténový korzet

Tvrdí vám, že je to „v pohodě“, ale vy víte, že to říká jenom proto, aby se už za vámi zaklaply dveře. Proto vám přinášíme několik tipů na stránky, které vám mohou podat pomocnou ruku, chcete-li si vyrazit ven v korzetu.

S čím začít? V době, kdy dávám dohromady tento článek, právě vrcholí plesová sezóna. Můžeme odstartovat společenskými korzety. Stránka přináší inspiraci, pokud chcete zazářit nejen na bále. Věnuje se i svatbám. Ať jste v roli nevěsty, svatebního hosta, nebo si vás naopak kamarádka zvolila za družičku, přijdete si na své.

Další stránkou v pořadí je www.damskekorzety.cz. Opět pár zajímavých tipů, jak nosit korzet do společnosti. Zároveň se zde můžete dozvědět, jak je snadné zařadit korzet do běžného šatníku a tím doplnit například džínsy nebo leginy.

Mohlo by se zdát, že nosit korzet v černé barvě je úplná brnkačka. Že tato barva nabízí nepřeberné množství variací v odívání, o tom nemůže být pochyb. Nechte se inspirovat, jak s černým korzetem „naložit“.

Máte-li plnější postavu, neměla by vaší pozornosti uniknout web věnovaný korzetům xxl. Snad vás přesvědčí, že korzet je přesně ten kousek oblečení, který musíte bezpodmínečně vlastnit.

Korzety.cz varují: „Nošení korzetů způsobuje, že jste středem pozornosti!“ Současně s tímto varováním vás musíme uklidnit. Zvyká se na to velice lehce :-) Sebevědomí se vám stoupne do nebeských výšin a bude to poznat. Ale pořád to není všechno! Jakmile začnete ke korzetu používat podvazky a sexy punčochy, pak to bude teprve něco extra. Pár řádků o tom naleznete na www.korzety-podvazky.cz a www.korzety.net.Kožený korzet burgundy

Nemusíte být nutně členkou motorkářského gangu, abyste preferovala kožené šatstvo. A právě pro vás je určena stránka o kožených korzetech. Můžete si přečíst, že to může být právě korzet, který vám pomůže vyčlenit se z davu a jít si svou vlastní cestou.

Stahovací korzety jsou předurčeny k tomu, aby vám ubraly pár centimetrů v pase. Opravdu je nemusíte nosit jako spodní prádlo, ale můžete je dát zcela bez pochyb na odiv ostatním. Představí se vám oboustranné korzety, a snad vám dokáží, že předchozí věta platí na 100%.

Pokud se vám článek líbí a máte zájem o zasílání odkazů na nové články přímo na mail, máme pro vás jednoduché řešení. Zaregistrujte se k odběru novinek a jako bonus si budete moci stáhnout zdarma e-příručku věnující se korzetům.

Mějte se krásně!