0
Váš košík je prázdný.

Dámské korzety - stahovací, společenské, zeštíhlující i erotické

×

Registration

Informace o zákazníkovi

Přihlašovací údaje

or login

Vyplňte prosím jméno
Vyplňte prosím příjmení
Jméno nebylo korektně vyplněno
Příjmení nebylo korektně vyplněno
Toto není emailová adresa
Vyplňte prosím email
Tento email už se registroval
Vyplňte prosím heslo
Heslo nebylo korektně vyplněno
Pro heslo použijte prosím 6 a více znaků
Pro heslo použijte prosím 16 a více znaků
Hesla se neshodují
Souhlas s obch. podmínkama je vyžadován
Email nebo heslo je nesprávné

Korzet šitý na míru prostě musíte mít

06.10.2014 13:46 Komentáře Napsal : Kamil Kvašovský

Nejžádanější tvar ženské postavy je tvar tzv. "přesýpacích hodin". Pokud Vám tento typ postavy nebyl dán do vínku, nezoufejte, jsou tu přece korzety. :) Všechny korzety z naší nabídky je možné ušít na míru, přesně na Vaši postavu. Pokud chcete korzet nosit dlouhodobě a toužíte po extrémním stahování a tvarování postavy, je pro Vás korzet šitý na míru prakticky nevyhnutelný. Každá žena je jiná, každá je unikát. Věřte, že správně zvolená velikost korzetu je velice důležitá. Nebudete pak mít pocit, že Vás na některém místě nepříjemně tlačí.

Existuje několik typů ženských postav, a pokud nepatříte zrovna ke konfekční velikosti 90-60-90, může být pro Vás výběr správné velikosti korzetu složitější. Při nesprávné zvolené velikosti Vám korzet nesedne, z čehož vyplývá značný diskomfort během nošení. Abychom se tomuto problému a případnému zklamání z doručeného kousku vyhnuli, nabízíme našim zákaznicím možnost ušití korzetu na míru.

Při správné velikosti korzetu musí být šněrování na zádech utaženo v rovné linii se stejně širokou mezerou podél celého šněrování a zároveň se v něm musíte cítit pohodlně. Je samozřejmé, že ocelový korzet má určité pohybové omezení, ale použití spirálových kostic vše výrazně ulehčí.

Jestliže Vás po zašněrování korzet nepříjemně až bolestivě tiskne pouze na jednom místě, případně, po utáhnutí nedocílíte rovnou linii šněrování s rovnoměrnou mezerou, zvolená velikost pro Vás není vhodná. Možnost ušít korzet na míru již využilo mnoho našich zákaznic a vždy s maximální spokojeností z výsledku. A na závěr jedno pravdivé konstatování – „ve chvíli, kdy se rozhodnete pro svůj první korzet na míru, jde skutečně o lásku na celý život.“

Komentáře ke článku

položek: 1

Víťa 10/06
A láska ke korzetum nepatří , nebo spíše neni jen u žen, ale i u mužů. A to nejen na koukaní na ženách ale i při samotnym nošení :-) a nemusí to být chlap "úchylný" nebo svym spusobem "fetišista" (ostatně už u žen co milují korzety a jejich nošení se dá říci že je to jejich fetiš :-) ), ale uplně normální chlap co milluje jak ženy, tak ženy v korzetech, tak i korzety na sobě :-) jen dnešní společnost je taková že to vidí jako odlišnost od zabehnutého a z historie již skoro zapomenutého trendu. I v minulosti byli muži stahovni korzety (jednolo se predevším o pány ze střednich vrstev společnosti). Spozdravem všem Víťa ;-)

položek: 1

Odeslat komentář
* Povinné položky

Nejnovější články

  • Když se hezky fotí, vzniká umění. Korzet je neobvyklý prvek dámského šatníku. A protože se moderní dámské korzety nevidí každý den, tak Vám zde nabízíme možnost náhledu, co je to moderní korzet.

    15. 12. 2016 11:47:05

    Když se hezky fotí, vzniká umění. Korzet je neobvyklý prvek dámského šatníku. A protože se moderní dámské korzety nevidí každý den, tak Vám zde nabízíme možnost náhledu, co je to moderní korzet.

    0 Komentáře Přečíst celé