Korzet šitý na míru

Všechny korzety z naší nabídky je možné ušít na míru, přesně na Vaši postavu. Pokud chcete korzet nosit dlouhodobě a toužíte po extrémním stahování postavy, je pro Vás korzet šitý na míru to pravé. Každá žena je jiná, každá je unikát. Většina žen si jistě může vybrat korzet z nabídky konfekčních velikostí a typů korzetů. Pro některé ženy, ať už je to dáno typem postavy, případně detailní představou o rozměrech či stylu korzetu, je ale vhodnější nechat si korzet ušít na míru.

Správně zvolená velikost korzetu je velice důležitá, abyste neměla pocit, že Vás na některém místě jakkoli nepříjemně tlačí. Při správné velikosti korzetu musí být šněrování na zádech utaženo v rovné linii se stejně širokou mezerou podél celého šněrování a zároveň se v něm musíte cítit pohodlně. Je samozřejmé, že ocelový korzet znamená určitá pohybová omezení, ale použití spirálových kostic vše výrazně ulehčí.

Jestliže Vás po zašněrování korzet nepříjemně až bolestivě tiskne pouze na jednom místě, případně pokud po utažení nedocílíte rovnou linii šněrování s rovnoměrnou mezerou, zvolená velikost pro Vás není vhodná.

Možnost ušít korzet na míru již využilo mnoho našich zákaznic a vždy s maximální spokojeností z výsledku. A na závěr jedno pravdivé konstatování: „Ve chvíli, kdy se rozhodnete pro svůj první korzet na míru, jde skutečně o lásku na celý život.“