Korzet šitý na míru prostě musíte mít

Nejžádanější tvar ženské postavy je tvar tzv. "přesýpacích hodin". Pokud Vám tento typ postavy nebyl dán do vínku, nezoufejte, jsou tu přece korzety. :) Všechny korzety z naší nabídky je možné ušít na míru, přesně na Vaši postavu. Pokud chcete korzet nosit dlouhodobě a toužíte po extrémním stahování a tvarování postavy, je pro Vás korzet šitý na míru prakticky nevyhnutelný. Každá žena je jiná, každá je unikát. Věřte, že správně zvolená velikost korzetu je velice důležitá. Nebudete pak mít pocit, že Vás na některém místě nepříjemně tlačí.

Existuje několik typů ženských postav, a pokud nepatříte zrovna ke konfekční velikosti 90-60-90, může být pro Vás výběr správné velikosti korzetu složitější. Při nesprávné zvolené velikosti Vám korzet nesedne, z čehož vyplývá značný diskomfort během nošení. Abychom se tomuto problému a případnému zklamání z doručeného kousku vyhnuli, nabízíme našim zákaznicím možnost ušití korzetu na míru.

Při správné velikosti korzetu musí být šněrování na zádech utaženo v rovné linii se stejně širokou mezerou podél celého šněrování a zároveň se v něm musíte cítit pohodlně. Je samozřejmé, že ocelový korzet má určité pohybové omezení, ale použití spirálových kostic vše výrazně ulehčí.

Jestliže Vás po zašněrování korzet nepříjemně až bolestivě tiskne pouze na jednom místě, případně, po utáhnutí nedocílíte rovnou linii šněrování s rovnoměrnou mezerou, zvolená velikost pro Vás není vhodná. Možnost ušít korzet na míru již využilo mnoho našich zákaznic a vždy s maximální spokojeností z výsledku. A na závěr jedno pravdivé konstatování – „ve chvíli, kdy se rozhodnete pro svůj první korzet na míru, jde skutečně o lásku na celý život.“

Tabulka velikostí