Důležité sdělení! Dne 7. až 10. února nebude probíhat expedice zboží z důvodu dovolené. Všechny objednávky budou vyřízeny v pondělí 13. února 2023. Objednávky přijímáme, pouze budou vyřízeny později. Za případné komplikace se Vám velice omlouvám, Váš Honza.

Pravé společenské korzety

Kategorie "Pravé společenské korzety" Vám nabízí krásné pravé moderní korzety - klasické (dlouhé) i pasového střihu. Hodí se i pro ty nejvýznamnější společenské události, jakými jsou formální plesy, opery nebo divadelní představení. Některé korzety mají univerzálnější vzhled a mimo společenské události jsou vhodné i pro méně formální akce, jakými jsou například firemní večírky nebo rodinné oslavy, můžete je ale bez obav oblékat i pro běžné denní nošení. 

Korzety jsou ušity z elegantního saténu nebo slavnostního brokátu v různých barvách a kvůli příjemnějšímu nošení vždy obsahují podšívku z bavlny. Korzety mají speciálně poniklované kostice, které jsou odolné vůči přirozenému kožnímu potu. Nově používáme zejména spirálové kostice, které se ještě lépe přizpůsobí Vašemu trupu. Samozřejmostí je několik vrstev látky o vysoké gramáži, aby bylo možné korzet používat opravdu opakovaně. Dle počtu kostic můžete více či méně stáhnout Váš pas a docílit tak krásné siluety. Pro příjemné nošení doporučujeme stažení okolo 5 cm, zkušené nositelky zvládnou i více. K pravým společenským korzetům si můžete pořídit klipy k uchycení punčoch případně některé další doplňky. 

Nejprodávanější

38 položek celkem
Zpět do obchodu