Informace pro zákazníky

Průvodce výběrem korzetu

Krátký průvodce výběrem korzetu

1. PROČ NOSIT KORZET?

Jako první si rozebereme otázku „proč“. Korzet nepřináší jen stažení pasu. Výhod, které s sebou nese, je mnohem více.

  1.1. ŠTÍHLÝ PAS JAKO MÁVNUTÍM KOUZELNÉHO PROUTKUCerveny_korzet,korzety_cz

  Zeštíhlení pasu sice není jedinou výhodou korzetu, ale rozhodně je tou nejhlavnější. Podle vybraného typu korzetu můžete svůj pas zúžit až o 15 centimetrů. Takto výrazné zúžení   je však vhodné pouze pro zkušené nositelky korzetů – žena, která se stahovacími korzety nemá zkušenosti, by si mohla poškodit zdraví.

    Mnohem běžnější je stažení o 5-8 centimetrů, které jsou ze zdravotního hlediska vhodné i pro začátečnice. I toto méně výrazné zúžení Vám dá pocítit štíhlejšího pasu a jistě

     nezůstane bez povšimnutí ani ze strany vašeho okolí.

1.2. ELEGANTNĚJŠÍ DRŽENÍ TĚLA

Ať už zvolíte klasický korzet, který zakrývá prsa, anebo pasový korzet, který končí pod prsy, v obou případech se můžete spolehnout na to, že vaše držení těla bude rázem elegantnější.

Pravda, klasický dlouhý korzet Vám oproti krátkému pasovému pomůže s lepším držením ramen podstatně více, ale i krátký korzet dokáže v tomto směru určitým způsobem zafungovat.

Díky lepšímu držení těla navíc získáte i ladnější a jemnější pohyby. Není to ale jen o eleganci. Narovnaná záda a více přemýšlení o jednotlivých pohybech se příznivě projeví nejen na vaší prezentaci, ale především na vašem zdraví. A pak, že „móda je povrchní“.

1.3. SVŮDNĚJŠÍ SILUETA TĚLA

Siluet ženských postav existuje hned několik typů. Mezi nejvytouženější však patří právě ty, u kterých je výrazný, viditelný pas. Možná, že díky korzetu nezískáte tzv. ideální míry 90-60-90, ale štíhlejší pas si s jeho pomocí rozhodně vykouzlíte a silueta vašeho těla tak bude rázem atraktivnější.

Rozdíl mezi pasem a boky se viditelně zvětší, a to je něco, co se líbí nejen mužům, ale i samotným ženám. A líbit se je přeci velmi příjemné.

1.4. ZAJÍMAVÉ OŽIVENÍ ŠATNÍKU

Cerveny_korzet_pasovy_pekny,korzety_czS pomocí korzetu můžete velmi jednoduše oživit Váš stávající šatník. A je vcelku nepodstatné, zda budete korzet nosit jen jako spodní prádlo anebo i jako svrchní oděv. V obou případech to pro vaši garderobu bude znamenat výrazné zpestření.

O spodním prádle sice budete vědět jen vy, ale vaše radost z krásného kousku se rozhodně projeví i navenek. Nehledě na to, že s dobře padnoucím prádlem máte i více možností v celkovém odívání.

Korzet nošený jako svrchní oděv zase přináší nové příležitosti, co se stylingu týče, a navíc je nepřehlédnutelný – obdiv okolí máte zaručen.

SHRNUTÍ: Pěkný korzet Vás dokáže nejen potěšit, ale také Vám přinést lepší pocit ze sebe sama a tím i zvýšit sebevědomí. Na jeden kousek oděvu to jsou docela slušné vlastnosti, co říkáte? :-)

2. JAK NOSIT KORZET?

Záleží na tom, zda jde o korzet, který bude nošen jako spodní prádlo anebo o na ven. Přinášíme Vám několik užitečných tipů pro obě varianty.

2.1. KORZET JAKO SPODNÍ PRÁDLO

Mohlo by se zdát, že zde není co radit. Korzet se jednoduše navlékne, zapne a sešněruje a pak se na něj stejně jednoduše oblékne svrchní oděv. Ovšem takto jednoduché to vždy být nemusí. Aby byl výsledek dokonalý, je potřeba pečlivě volit typ korzetu a typ svrchního oděvu.

Například bohatě zdobené korzety vyrobené z plastických materiálů nejsou zcela vhodné pod tenké a navíc výrazně upnuté topy. Ozdoby nebo plasticita látky by pod oděvem mohly vytvořit nežádoucí hrbolky, které by narušily celkový dojem. Na takové korzety je lepší nosit oblečení z pevnějších materiálů - vhodné může být například dobře padnoucí sako s menším výstřihem.

Pro svrchní oděvy z tenkých látek jsou vhodnější kombinace s jednoduchými korzety z hladkých materiálů (tj. například satén).

 

2.2. KORZET JAKO SVRCHNÍ ODĚV

U korzetu, který má být nošen na ven, hodně záleží na tom, kam v něm máte v plánu jít. Jiný korzet se hodí na ples, jiný na party v klubu. Ke korzetu na ples se hodí jiné oděvy než ke korzetu do klubu, a stejné je to i s doplňky.

Připravili jsme pro Vás základní inspiraci pro nejčastější situace, v rámci kterých může být korzet skvělou volbou.

2.2.1. SVATBA

Svatební šaty v celku jsou tradiční, šaty sestavené z více kusů oděvů jsou oproti tomu originální a kreativní. Svatební korzet v kombinaci s dlouhou sukní, ať už bohatě řasenou anebo hladkou jednoduchou, je snadnou cestou, jak si sestavit krásné a zároveň pohodlné šaty.

Po obřadu stačí jen dlouhou sukni vyměnit za kratší a sexy šatičky pro svatební party jsou na světě. Že je svatební korzet navíc neodmyslitelnou součástí outfitu pro svatební noc, snad ani netřeba zdůrazňovat.

Abyste si na svatbu mohla obléci krásný korzet, nemusíte být nevěsta. Korzet je vhodným oděvem i za předpokladu, že jdete na svatbu jen jako host. V takovém případě je dobré skombinovat společenský (nikoli svatební) korzet například s klasickou sukní ke kolenům, případně s dlouhými společenskými kalhoty. Celý outfit je pak vhodné doplnit sakem anebo bolerkem.

 

Rozdíl mezi svatebním a společenským korzetem je patrný na první pohled.

2.2.2. PLES

Ke společenskému korzetu lze přistupovat podobně jako ke korzetu svatebnímu. Stačí jej doplnit společenskou sukní, přidat šál či bolerko a rázem máte plesový outfit, ve kterém můžete protančit celou noc. Na plesy jsou vhodné zejména korzety ze saténu či brokátu. Pro maximálně slavnostní dojem mohou být bohatě zdobené, například výšivkami či třpytivými kamínky.

2.2.3. Večírky, party a jiné

Jelikož v tomto případě jde o akce méně formální až neformální, záleží zcela na Vás, jaký korzet zvolíte. To, co by na plese mohlo působit příliš odvážně, na party v klubu může báječně vyniknout. Takže ať už je vaším stylem jednoduchý kožený korzet anebo bohatě zdobený korzet z brokátu, popusťte uzdu své fantazii a směle do toho!

Korzety na večerní akce můžete kombinovat jak se sukněmi, tak s kalhotami – od džínsů přes lesklé legíny až po klasické sukně ke kolenům. Možností existuje celá řada a je jen na Vás a vašem osobním vkusu, jaký outfit s korzetem vykouzlíte. Co však platí obecně, je fakt, že pro večerní použití korzetu jsou ideální boty na podpatku. Jestli klasické lodičky, otevřené sandálky anebo kozačky nad kolena, už je otázkou konkrétního stylingu.

 

2.2.4. Běžné denní nošení

Stejně jako u neformálních večerních akcí, i přes den záleží čistě na Vás a vašem osobním stylu, jaké korzety se rozhodnete nosit. Fantazii se meze nijak zvlášť nekladou – vhodné jsou jak korzety dlouhé, tak krátké, tzv. pasové.

Oba typy můžete nosit v kombinaci s košilemi, halenkami či jinými vhodnými topy, a můžete je také kombinovat s více či méně klasickými saky. Hezké jsou kombinace jak se sukněmi, tak s kalhotami. A co se obuvi týče, kromě té s vysokými podpatky či platformou jsou vhodné i boty s plochou podrážkou, například balerínky.

Nechcete odložit korzet ani v zaměstnání? Pokud je Vaším povoláním profese barové tanečnice či mícháte koktejly, pak se nemusíte nijak zvlášť při volbě korzetu omezovat. Jiné to je, pokud pracujete například v bance, na úřadě atp. Pak je pro Vás jasnou volbou kostýmový korzet či korzet tmavé barvy.

 

Co v rámci běžného nošení můžete velmi ocenit, jsou oboustranné korzety. V praxi to znamená, že za jednu cenu získáte korzety v podstatě dva – a to se rozhodně vyplatí.

 

Oboustranný pasový korzet - z jedné strany sexy rudá, z druhé nadčasová černá.

Jednotlivé motivy pak můžete střídat podle nálady a potřeby. Kromě toho, že takový korzet uvítáte doma při skladování ve svém šatníku, kdy Vám na „dva“ korzety postačí jen jedno ramínko, oceníte jej i na cestách. Při balení zavazadel se počítá doslova každý milimetr a tak jeden kousek oděvu, díky kterému lze vykouzlit dvojnásobný počet outfitů, musí zákonitě potěšit každou ženu, která se ráda obléká.

KOMPLETNÍ PRŮVODCE PLNÝ DETAILNÍCH INFORMACÍ PRO VŠECHNY, KTERÉ ZAUJAL TENTO STRUČNÝ PRŮVODCE JE KE STAŽENÍ V PDF ZDARMA ZDE!

Praktické rady

Zde si Vám dovolujeme poskytnout praktické rady týkající se především nošení korzetu a péče o Váš korzet. Pokud Vás cokoliv zajímá a nedaří se Vám nalézt odpověď, neváhejte a kontaktujte nás.

Zajímají Vás spíše záležitosti týkajcící se výběru korzetu, vhodné velikosti atd. pak navštivte sekci Častých otázek.

Vybíráte první korzet? Přečtěte si jak na to!

 

1. Jak do korzetu navléci šněrovadla

Námi dodávané kožené korzety jsou nezašněrované. Navléci šněrovadla není nic složitého. Tento návod se Vám též bude hodit, pokud si na stávajícím korzetu budete chtít šněrovadla vyměnit.

 1. šněrovat začněte od shora dolů

 2. když se dostanete na úroveň pasu, vytvořte stahovací smyčky

 3. pokračujte dolů a šněrovadla zavažte

Vizuální návod naleznete na obrázku vpravo.

2. Jak si správně obléci (svléci) a zavázat korzet

Celý život se člověk něco učí. Ne jinak je tomu i u nošení korzetů. Než si korzet obléknete poprvé, vezměte si k sobě někoho na pomoc. Dámy, které mají v nošení korzetu praxi, zvládnou korzet zavázat samy.

 1. dbejte na to, aby se Vám korzet nekrčil

 2. pozor na skřípnutou kůži

 3. stahováním začněte od shora dolů v místě, kde se šněrovadlo kříží

 4. po stažení v pase pokračujte stejným způsobem odspodu nahoru

 5. nakonec obě smyčky překřižte a zavažte na mašličku

Korzet by měl rovnoměrně přiléhat. Po cca 30 minutách si můžete šněrovadla ještě o něco stáhnout. Zpravidla bez nějakých komplikací. Pokud jste nikdy korzet nenosila, tak se stahováním začněte opatrně.

Při dodržení správného postupu by Vás nemělo nošení korzetu výrazně omezovat a už vůbec ne bolet.

Při svlékání korzetu nejprve povolte šněrovadlo a poté rozepněte.

3. Jak pečovat o korzet?

Aby vám korzet dlouho sloužil, je potřeba se o něj také dobře postarat. Pravidlo platné pro všechny typy korzetů je jednoduché - nikdy jej neohýbejte přes kostice. Logicky by pak došlo k jeho poškození.

3.1. Čištění korzetu s ocelovými kosticemi (vyjma kožených)

Využijte služeb čistírny. Korzet Vám vyčistí tzv. suchou chemickou cestou.

3.2. Čištění korzetu s plastovými kosticemi

 1. korzet perte ručně jemným pracím prostředkem

 2. propláchněte čistou vodou

 3. přebytečnou vodu vymačkejte podélně

 4. volně pověste a nechte uschnout (nevystavujte přímému slunci)

Jak vrátit zboží

Stáhnout: Formulář na vracené zboží - Korzety.cz

Stáhnout: Problemy s velikostí - Korzety.cz

Vše je v obchodě Korzety.cz přizpůsobeno pro Váš maximální komfort. Nejste-li se zakoupeným zbožím spokojena, nabízíme nadstandardní lhůtu pro vrácení nebo výměnu zboží v délce 3 týdnů. Součástí každé zásilky je automaticky jednoduchý formulář pro vracené zboží a faktura. V případě, že se k tomuto kroku rozhodnete, stačí ke korzetu přiložit vyplněný formulář a odeslat doporučeně (NE NA DOBÍRKU!) na adresu naší společnosti: CORE FASHION s.r.o. Jar. Vrchlického 568/8 28601 Čáslav Dbejte prosím na takový způsob balení, aby se snížila možná rizika poškození korzetu při dopravě na minimum. Zboží k výměně posíláme cca 1x týdně. Peníze zpět na účet odesíláme vždy 1x týdně, zpravidla je tedy obdržíte do 14 dnů od vrácení zboží. Peníze vracíme výhradně na bankovní účet. Zákonná lhůta pro vrácení peněz je 14 dnů.

Nejčastější otázky

1. DODACÍ PODMÍNKY

1.1. Dodací lhůty, způsoby dodání

Pokud je zboží skladem (poznáte ho tak, že není označeno jako NA OBJEDNÁVKU :-)) odesíláme jej zpravidla následující pracovní den po obdržení objednávky, resp. jejím zaplacení v případě volby úhrady bankovním převodem.

Expedice probíhá buď přes kurýrní službu Geis, nebo Českou poštu. Kurýrní službu oceníte, pokud chcete dodat korzet na jakoukoliv adresu. U České pošty nabízíme službu Balík na poštu. Je využívána zákazníky, kteří jsou spíše v pohybu a je pro ně složité být v určitý čas na určitém místě. Mohou si zvolit pobočku pošty, která jim nejvíce vyhovuje, např. co nejblíže k zaměstnání, když si chtějí vyzvednout svůj korzet po cestě domů, s večerní otevírací dobou atd. Dodání u obou variant je následující pracovní den. O pohybu zásilky jste průběžně informováni.

Doručení na Slovensko je do 48 hodin od odeslání.

1.2. Diskrétní způsob balení

Diskrétnost ve vztahu k našim zákazníkům je naší prioritou. Provozovatelem e-shopu je společnost CORE FASHION s.r.o.. Název společnosti je uveden na zásilce, která je Vám doručena.

Chápeme, že mnoho zákazníků si nechává posílat zásilky do práce, a proto všechny zásilky odesíláme v jednoduchých světle šedých plastových nebo bílých bublinkových obálkách. Nikde na obalu není ani zmínky o korzetu.

1.3. Máte vlastní kamennou prodejnu?

Nemáme. Abychom mohli nabízet takto kvalitní korzety za tak nízké ceny, snažíme se tlačit naše provozní náklady na minimum. Z tohoto důvodu nabízíme zboží výhradně přes internet. Chápeme, že pro mnoho zákaznic je možnost vyzkoušet si korzet před nošením důležitá. Proto nabízíme nadstandardní lhůtu pro vrácení a výměnu zboží v délce 3 týdnů od jeho převzetí. Pro ty, kteří na svůj korzet spěchají, nabízíme nejrychlejší možný způsoby dopravy, kdy je zboží doručeno následující pracovní den po odeslání. Osobní odběr je možný ve Dvoře Králové nad Labem v sídle společnosti.

2. PROČ KORZET?

2.1. Jaké jsou výhody nošení korzetu?

Pokud jste nikdy korzet nenosila, pak Vám uniká spousta pozitiv, které Vám nabízí tento fantastický kousek oblečení. Korzety mohou být nošeny nejen jako spodní prádlo, ale také jako svršek. Většina žen však dává přednost nošení korzetu pod běžným oblečením. Korzet však lze nosit tak, jak se Vám právě chce.

Hlavní důvod proč ženy milují korzety spočívá v tom, že jim tvaruje postavu a to jim dodává úžasný pocit. Správně zvolená velikost korzetu Vás podpoří na všech správných místech a zajistí, že Vaše postava bude vypadat božsky. Měl by Vám pohodlně sedět na bocích a poté, co si přes korzet oblečete další vrstvu by nemělo být vůbec poznat, že jej máte na sobě.

KORZETY S KOVOVÝMI KOSTICEMI NEJSOU VHODNÉ PRO ZÁKAZNICE MLADŠÍ 18 LET!

2.2. Jaké jsou nevýhody nošen&iaciacute; korzetu?

Stahovací korzety, které naleznete ve stejnojmenné kategorii, nabízí možnost trvalého vytvarování Vaší postavy. Doba takového procesu může trvat cca 3 měsíce, když budete nosit pevně stažený korzet zhruba 8 hodin denně. Korzety.cz nedoporučují v žádném případě s tímto začínat bez porady s lékařem. Proces tvarování postavy je spojen s možností vážných zdravotních rizik, což je třeba mít na paměti, pokud uvažujete o zeštíhlení pasu o 10 cm i více trvale. BUĎTE OPATRNÁ!

KORZETY S KOVOVÝMI KOSTICEMI NEJSOU VHODNÉ PRO ZÁKAZNICE MLADŠÍ 18 LET!

2.3. Proč pasový korzet?

Pasový korzet je prostě ten, který je kolem pasu, to znamená že jeho horní lem končí pod prsy. Je vhodný pro ženy, které dávají přednost podprsence před korzetem, ale zároveň by byly rády, kdyby měly formovaný pas, podepřen&aacaacute; záda a plnější boky. Dalšími benefity jsou jeho nižší váha a delší odolnost vůči opotřebení.

Pasové korzety také úžasně doplní běžně nošené halenky, kalhoty, šaty a sukně. Dají se nosit každý den. Celkově však vzhled není tak ohromující, jako když zvolíte klasický korzet. Své místo ve Vašem šatníku si však určitě pár kousků zaslouží.

3. OBECNÉ OTÁZKY OHLEDNĚ KORZETŮ

3.1. Mohu nosit korzet, když mám větší poprsí?

Korzety s ocelovými kosticemi jsou především určeny pro podporu a je tomu i přizpůsoben jejich střih. Pokud máte větší poprsí, jsou pro Vás korzety z naší nabídky určitě vhodné. Námi nabízené korzety jsou v takové kvalitě, že Vám dost často nabídnou i větší komfort než podprsenka.

3.2. Korzety s ocelovými kosticemi vs. korzety s plastovými kosticemi

Korzety s ocelovými kosticemi jsou navrženy tak, aby Vám byly podporou a zvýraznily Váš dekolt. Zjistíte, že můžete takový korzet nosit celý den. Podpora přichází od ocelových kostic a napětí materiálu, které při nošení korzetu vzniká, bez ohledu na velikost běžně nošeného košíčku. Fashion korzety s plastovými kosticemi nejsou pro tento účel určeny. Nikdy nebudou nabízet takovou podporu jako korzet s ocelovými kosticemi. Fashion korzety jsou vhodné pro dámy s velikostí košíčku C a menším jako nevšední top pro každodenní nošení.

3.3. Korzet s plochými nebo spirálovitými ocelovými kosticemi?

Korzety.cz jsou specialisté v obou kategoriích. Rozhodující faktor při výběru správného korzetu může být to, zda plánujete tvarovat svůj pas natrvalo. Korzety z kategorie Stahovacích mají 24 spirálovitých ocelových kostic, zatímco korzety z kategorie Standardních mají 12 plochých ocelových kostic. Zdvojnásobení počtu kostic znamená, že tvarování pasu je v podstatě mnohem pohodlnější, bude Vás méně omezovat a dá Vám možnost nosit korzet po delší dobu.

Ale protože k obchodu přistupujeme maximálně zodpovědně, ani na tomto místě si nemůžeme odpustit jednu poznámku a varování. Je znám příběh ženy jménem Marie, která nosila korzet 23 hodin denně po dobu 5 měsíců! Díky tomu se jí výrazně změnil tvar těla. Je logické, že se to neobejde bez zdravotních komplikací a následky mohou být nevratné a velmi nebezpečné. Co se může nezodpovědným nošením přihodit? Rozdrcená žebra, poškozené vnitřní orgány... Co dodat? Jak to platí u většiny věcí v životě, všeho s mírou!

Spirálovité kostice jsou pružnější než tuhé ploché ocelové kostice, což znamená, že jsou i dražší. Jsou pružné ve všech směrech a nedochází k narušení celkového tvaru korzetu.

3.4. Jaký je rozdíl mezi střihy korzetů?

Jedná se o střih předního dílu. Korzety jsou dodávány se 3 střihy:

 1. rovný střih – nejdecentnější, pokud si přejete, aby byla hloubka Vašeho dekoltu ponechána představivosti ostatních

 2. mírné srdíčko – střední cesta, pokud se chcete předvést, ale zároveň nechcete zajít příliš daleko

 3. srdíčko – nejodvážnější, maximální účinek zvýrazňující Váš dekolt, zaručeně na Vás všichni nechají oči

Díky pokročilému vyhledáván&iiacute; v obchodě Korzety.cz snadno najdete vždy ten správný pro Vás, aniž byste musela trávit u monitoru spoustu času.

3.5. Délka korzetu

Zvolit vhodnou délku korzetu je velmi důležité. Pokud je korzet příliš krátký, můžete se cítit nesvá. Jestliže bude příliš dlouhý, může Vám překážet při sedání. Korzety.cz uvádí délku u veškerého nabízeného zboží a zároveň určitá doporučení pro výšku postavy. Je však třeba si uvědomit, že to jsou pouze doporučení. Máme zákaznice, které jsou vysoké cca 155 cm, ale mají dlouhý trup. Uvedené délky v popisu výrobku jsou délky předního dílu, délka zadního dílu je cca shodná.

4. PROBLÉMY S VELIKOSTÍ KORZETŮ

4.1. Problémy s velikostí korzetu přes boky a prsa

Pokud Vám vybraný korzet nesedí přes boky nebo prsa, rádi Vám zboží vyměníme. Jestliže při vyzkoušení korzetu máte v oblasti pasu korzet otevřen o 5 až 7,5 cm, ale přes prsa a boky je korzet plně uzavřen, pak byste měli zkusit výměnu korzetu o číslo menší. Pokud je korzet zavření od shora až dolů, doporučujeme výměnu za korzet o 2 čísla menší. Korzet by nikdy neměl být stažený na všech partiích, protože napnutí korzetu je právě to, co Vám formuje postavu.

4.2. Příliš dlouhý nebo příliš krátký korzet?

Víme, že výběr vhodné velikosti může být někdy složitější. Při nákupu na Korzety.cz však můžete být bez obav. Nabízíme nadstandardní lhůtu pro výměnu zboží v délce 3 týdnů od jeho převzetí. Stačí zaslat zboží zpět na naší adresu spolu s vyplněným formulářem, který je automaticky součástí zásilky.

4.3. Problémy s velikostí pasového korzetu

Pokud Vám pasový korzet nesedí, rádi Vám jej vyměníme. Jestliže při vyzkoušení korzetu máte v místě pasu korzet otevřen o 5 až 7,5 cm, ale ve spodní a horní části je uzavřen, doporučujeme výměnu za korzet o číslo menší. V případě, že je zcela uzavřen po celé délce, pak doporučujeme výměnu za korzet o 2 čísla menší. V ideálním případě by měl být korzet otevřen o 5 až 10 cm. Každý korzet má krycí pruh látky široký cca 15 cm.

Doprava

Dodávky objednaného zboží budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, nejdéle do 2 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Ve výjimečných případech může být dodací lhůta po domluvě s kupujícím delší, a to zejména u zboží označeného jako zboží na objednávku.  

Doprava v rámci České republiky

Logo_balik_do_balikovny_2_vibratory-cz ČP - Do balíkovna 59 Kč
Zasilkovna_vibratory-cz_1 Zásilkovna 79 Kč
Geis_do_ruky_vibratory-cz Kurýr GEIS 109 Kč
Ceska_posta_na_postu_vibratory-cz ČP - Balík na poštu 129 Kč
Ceska_posta_do_ruky_vibratory-cz ČP - Balík do ruky 139 Kč

Doprava na Slovensko Korzety

   Slovensko   

Kurýr GEIS 12 EUR

Platba

dobírka korzet   Dobírka

29 Kč

bankovni prevod korzet    Bankovní převod

Zdarma

 

________________________________________________________________________

Kurýrní služba Geis

Kurýrní služba Geis je pro nás nejlevnější cesta doručení balíčku k Vám. Oproti balíku Do ruky od České pošty Vám skutečně ve většině případů volá dopředu řidič. Také zde existuje možnost balík přivést až druhý den, pokud Vám dnešek nevyhovujej

 

   Geis korzety velke 2                  Výhody kurýra Geis

 • Doručení balíku do 2. pracovního dne v celé ČR

 • Doručení balíku do 2. pracovního dne pro Bratislavu a okolí

 • Doručení balíku do 3. pracovního dne pro SK

 • O termínu doručení Vás informuje přepravce SMSkou nebo e-mailem.

 • K dispozici máte webovou aplikaci , ve které můžete balíček sledovat online. Zde je odkaz: https://www.geis-group.cz/cs/vnitrostatni-balikova-preprava#

 

Česká pošta - Balík Do ruky

Balík Do ruky je vhodný tehdy, pokud máte v místě bydliště pobočku České pošty a býváte často doma. Jste-li doma, balík je doručen až k Vám. Nezastihne-li Vás pošťák, ukládá balík na poště.

 

Balik do ruky Korzety          Výhody Balíku Do ruky

 • Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR hned následující pracovní den při objednání v pracovních dnech do 14h.

 • Možnost sledovat expedici a polohu Vašeho balíku online.

 • Adresátovi je zasílána SMS a e-mail s informací o pohybu balíku a to ode dne jeho podání.

 • Ve vybraných městech a obcích doručíme zásilky ještě dříve, nejpozději do 12:00 hodin.

 • V řadě míst v ČR je možnost Odpoledního doručení do 19:00. V Krajských městech pak možnost doručení v časových pásmech.

 • Na webu i v mobilní aplikaci poskytujeme možnost Změnit termín i způsob doručení.

 • V základní ceně je automaticky zahrnuta Udaná cena balíku a tedy i pojištění až do hodnoty 50 000 Kč.

 

Česká pošta - Balík Na poštu

Balík Do ruky je vhodný tehdy, pokud máte v místě bydliště pobočku České pošty, která tuto službu umožňuje (poznáte to snadno podle nabídky měst a pošt v průběhu online objednávky zboží z našeho eshopu. Balík je automaticky zaslán na Vámi vybranou poštu a tam připraven k vyzvednutí.

 

Balik na poštu Korzety          Výhody Balíku Na poštu

 • Garance možnosti vyzvednutí na zvolené poště již následující pracovní den.

 • Možnost sledovat expedici a polohu Vašeho balíku online.

 • Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.

 • Adresáta informujeme o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS a e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

 • V řadě míst v ČR je možnost Odpoledního doručení do 19:00. V Krajských městech pak možnost doručení v časových pásmech.

 • V základní ceně je automaticky zahrnuta Udaná cena balíku a tedy i pojištění až do hodnoty 50 000 Kč.

________________________________________________________________________

 

Dobírka

Platba v hotovosti kurýrovi při převzetí zboží přepravcem (Česká pošta, Geis) nebo ve výdejním místě. Zboží i cenu přepravy zaplatíte až ve chvíli převzetí zboží.

V případě doručení Českou poštou je možná pouze hotovostní platba. Cena za dobírku je 35 Kč.

Bankovní převod

Bezhotovostní platba bankovním převodem je zcela zdarma. Jakmile jsou peníze na našem účte, expedujeme zásilku k Vám.

Máte-li Fio banku, peníze máme na účtu ihned a obratem také expedujeme Vaši zásilku.

 

Údaje pro bankovní převod

Číslo účtu pro platby v rámci ČR: 2700061401 / 2010 (Fio banka a.s.)

VS: vždy číslo objednávky


Číslo účtu pro platby ze Slovenské republiky v EUR: IBAN: CZ2620100000002100264379 - SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX

VS: vždy číslo objednávky

 

Vždy uvádějte číslo objednávky jako variabilní symbol. Jen tak lze předejít nesrovnalostem a zároveň rychle identifikovat platbu a zajistit včasnou expedici zboží.

5 položek celkem