Korzety na míru. Proč vlastně?

Korzety na míru nejsou vhodné jen pro dámy s dokonalou siluetou přesýpacích hodin. Jsou vhodné doslova a do písmene pro každého. Proč?

Je to jednoduché. Jsou ušity tak, že respektují vaše jedinečné míry. Jsou pro skutečné lidi - lidi s vrásčitými, Korzet šněrováníhladkými, chlupatými, pihovatými, malými nebo velkými těly - prostě jako VY!

Nebudete mít pocit, že vás tlačí do kyčlí, hrudníku nebo na zádech (to správně nemají dělat ani konfekční korzety, ale při jejich výběru jsou jistá omezení). Sáhněte po SVÉM korzetu a bude na 100% dělat to, co dělat má. Ocelové kostice i látka se přizpůsobí Vašemu tělu a budete se cítit báječně. (čtěte také článek,
jak s korzetem začít - Vybíráte první korzet?)

Prostě si na sebe musí zvyknout. S tím má mnoho lidí problém. Dnešní doba se nás snaží formovat, že je vše hned. V případě korzetu to však neplatí.

Náš zákazník a samozřejmě i čtenář tohoto článku je člověk osvícený vstřebávající informace. I zde si zopakujme, že koupit si korzet skutečně není stejné, jako jít z jara či na podzim do nákupního centra a pořídit si např. tričko, svetr či bundu.

Když si moje manželka před skoro 10 lety (to to letí :-) ) vybírala šaty na svatbu z půjčovny, slyšel jsem neustále podobné hlášky:

"Jsou moc vysoké"
"Jsou moc krátké"
"Dělají mi velká prsa"  

Nechat si je ušít by bylo příliš nákladné, navíc de facto na jednu příležitost, takže si nakonec vybrala. Ale kdybyMetr měla peníze nazbyt, bylo by nejlepším  řešením vzít si míry, navštít krejčího a udělat je podle svých představ. Naštěstí Vás se to netýká!

Korzet není na "jedno použití", při správné údržbě Vám bude sloužit léta. I ceny jsou velmi příznivé.

Shrnutí: vezměte do ruky krejčovský metr a podle tohoto návodu se změřte. V klidu si sestavte korzet podle Vašeho přání a odešlete objednávku. Dále už se postaráme my.

Vy už si pak jen převezmete hotový korzet a můžete se s ním začít pyšnit. Vcelku dobré na to, že jste nemusela opustit obývák, co říkáte? :)

Foto: vlastní databáze a www.sxc.hu

Tabulka velikostí